Egymódú száloptikai patch kábel

  • ST Single Mode Patch Cord

    ST egymódú patch kábel

    Ez az ST egymódú patch kábel az MT sorozat egyik csatlakozója. A sorozat csatlakozóhüvelyeinél két átmérőjű vezetőfurat van, és a vezetőcsap a pontos csatlakozáshoz. Ezenkívül feldolgozható különböző típusú jumperek előállításához. A csatlakozó kompakt kialakítása lehetővé teszi az áthidaló számára, hogy nagy számú mag és kis méret legyen. Másrészt ez az ST Single Mode Patch Cord széles körben alkalmazható nagy sűrűségű, integrált száloptikai vonalas környezetben.
  • Single Mode To Multimode Fiber Patch Cord

    Egymódos - többmódusú szálas patch kábel

    Ezt az egy módú, többmódusú szálas patch zsinórt kifejezetten arra tervezték, hogy patch zsinórokat készítsen a készüléktől az optikai szálas kábel összeköttetésig. Ezt a vastagabb védőréteget használják általában az optikai adó-vevő és a sorkapocs doboz összekapcsolására. A piacon lévő szokásos kábellel összehasonlítva, az egymódú és többmódusú szálas patch kábelünk előnye a jó megismételhetőség, a jó csatlakozók közötti teljesítmény és a jó hőmérséklet-stabilitás. Másrészről az is ...
  • SC to SC Single Mode Patch Cord

    SC - SC egymódú patch kábel

    Ez az SC - SC egymódos patch kábel két átmérőjű furattal rendelkezik a hüvely végén és a vezetőcsappal a pontos csatlakoztatás érdekében. Telepítése nagyon egyszerű, karbantartásra nincs különösebb szükség. Ezenkívül feldolgozható MPO jumperek különféle formáinak előállításához. Fejlett eljárással felszerelve az SC - SC egymódú patch kábelünk széles körben alkalmazható nagy sűrűségű, integrált száloptikai vonalakban a vezetékek folyamatában, biztosítva a nagy sebességű működést. O ...
  • SC to LC Single Mode Patch Cord

    SC-LC egymódú patch kábel

    Ez az SC-LC egymódú patch kábel az optikai átviteli rendszerhez csatlakozik, amely optikai csatolással valósítja meg a kommunikáció funkcióját, és a jel kódolási formátumában nincs semmi. A piacon lévő szokásos kábellel összehasonlítva az SC-LC egymódú patch-vezetékünk előnye az, hogy rendkívül alacsony késleltetésű adatátvitelt biztosít és támogatja az ultraszéles tápfeszültséget. Kiváló áramvédelemmel és automatikus kapcsolással rendelkezik, és támogatja a ...
  • MTRJ to MTRJ Fiber Optic Patch Cord

    MTRJ - MTRJ száloptikai patch kábel

    Ez az MTRJ - MTRJ patch kábel védőszerkezettel van ellátva, amely megvalósítja azt a funkciót, hogy megakadályozza a környező környezet optikai szálak, például víz, tűz, áramütés stb. Károsodását. A középpont a fényáteresztő üvegmag. Egy multimódusú szálban a mag átmérője nagyjából megegyezik az emberi haj vastagságával. Az egymódú szálmag átmérőjű. A mag külsejét üveg burkolat veszi körül, amelynek indexe alacsonyabb ...
  • LC to LC Single Mode Fiber Patch Cord

    LC-LC egymódú szálas patch kábel

    Ez az LC-LC egymódú szálas patch kábel ideális eszköz lehet az optikai szál elosztókeret és az optikai információs aljzat kapcsolóhoz történő csatlakoztatásához, a kapcsolók közötti kapcsolathoz, a kapcsoló és a számítógép közötti kapcsolathoz, valamint a kapcsolathoz. az optikai információs aljzatot és a számítógépet. Nagy teljesítményű, LC-LC egymódú szálas patch kábelünk alkalmazható a menedzsment alrendszerre. A megfelelő méret és könnyű súly miatt ...
  • LC Single Mode Fiber Optic Patch Cord

    LC egymódú száloptikai patch kábel

    Ez az LC Single Mode Patch Cord különösen alkalmas nagy sűrűségű patch környezetben. Összehasonlítva a piacon lévő szokásos zsinórral, ez a zsinór ultra kicsi csatlakozóval van felszerelve, amely nagyobb helyet takarít meg a szokásos kábelugrókhoz képest, anélkül, hogy befolyásolná a húzást. A miniatűr csatlakozó farokhüvelye rövidebb, mint a hagyományos LC csatlakozó farokhüvelye, ami több helyet takarít meg a szekrény kezeléséhez. A nagy teljesítmény miatt az LC Single Mode Patch Cord rövidebb ...
  • FC Single Mode Patch Cord

    FC Single Mode Patch Cord

    · Megfelel az EIA / TIA 604-2 szabványnak kerámia hüvely segítségével a nagy sebességű kábelhálózatokhoz. · A nyomtatott kábel segít tisztázni és felismerni a különféle kábeleket. · Optimális IL és RL cirkónium-kerámia tartó. · A hajlítás érzéketlen szálkábel kiváló teljesítményt mutat az ellenálló képességen. · A K = K kartondoboz maximális védelmet nyújt az árucikkek számára. Leírás FC - FC Jacket OD 1.6 / 1.8 / 2.0 / 3.0mm Fiber Mode 9 / 125μm Jacket Colour Yellow Polishing APC to APC Jacket Material PVC (OFNR), OFN Connector